Katlanılabilir garaj çadırı otomobil motosiklet gibi tüm araçlarınızı muhafaza eden kurulumu ve kullanımı kolay olan çadır çeşitlerinden biridir.

Bu çadır sayesinde araçlarınızın dışarıdan gelebilecek her hangi bir unsura karşı daha korunaklı bir hale gelmektedir.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model çadırı siz seçin biz yapalım.

Yapacağımız tüm çadır çalışmaları firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Meltem Branda firması olarak kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Katlanabilir Garaj Fiyatları 2018 

Firma olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat tarifemiz ile hizmet vermekteyiz.

Yapacağımız çalışmanın ölçüm ve kalite bilgilerine göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Dilediğiniz ürünün kargo ile teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

6 thoughts on “Katlanabilir Garaj

  1. Merhabalar

    Yamaha XMAX Maxi scooter motsikletim için evin önüne katlanır tente yaptırmak isterim Muğla -Bodrumda yaşamaktayım buraya gönderme dahil fiyat ne olur.

  2. merhaba, jetta marka aracıma katlanır bir garaj almak niyatindeyim ama hesabıma uyarsa tabi. Tekirdağ’da ikamet ediyorum, gri renk tercihimdir, acaba bana kaç liraya malolur? teşekkürler.

  3. Merhaba kia cerato binek aracım için katlanabilir ve taşınabilir garaj almak istiyorum.kumaş özellikle güneş ışınlarını kesecek ve koyu gölge yapacak özellikle olmasını istiyorum fiyat konusunda bilgi rica ediyorum teşekkür ederim iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir